Hakkımızda

Kripto EkranıKripto Ekranı, Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paralar ile ilgili en doğru fiyat bilgisi ve haberleri sunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur.

Sitemizde tüm kripto paralar ile ilgili son fiyatı TL ve USD cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanısıra detaylı kripto para analizlerimize göz atabilir, fiyat değişimi, mevcut tedarik, piyasa değeri, hacim gibi bilgilere erişebilirsiniz. Özel hesap makinemiz ile Bitcoin ile TL ve USD cinsinden fiyat hesapları yapabilirsiniz. Geçmişe dönük kripto para fiyat grafiklerini inceleyebilir, kripto para hakkında bilgiler alabilir, kripto paraya yer veren cüzdanları ve teknik analiz verilerini inceleyebilirsiniz. Kullandığımız özel beslemeler ile bu konulardan sürekli olarak en güncel bilgiyi sunmaktayız.

Kripto Ekranı’nda ayrıca popüler kripto paralar ve kripto para cüzdanları ile ilgili de analizler bulabilirsiniz. Kripto para cüzdanları yerli ve yabancı olarak ayrılmış ve en yüksek hacimliler başta olmak üzere objektif bir şekilde incelenmiştir. Kripto para cüzdanı seçmek riskli bir işlem olabilir bu nedenle sadece Türkiye’de lisanslı kripto para cüzdanlarını tercih etmenizi öneririz.

Sitemizle ilgili daha kapsamlı bilgi için Yasal Uyarı bölümümüzü de inceleyebilirsiniz.

Bizimle İletişim‘e geçebilir, Reklam fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bizi ayrıca Twitter başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yorumlu 1

  1. Alma says:

    Good day! Are you looking for contributors to write for your website kriptoekrani.com right now? If so, I’d love to send some good-quality content your way. Please, let me know if you are interested and what conditions I should meet. Many thanks in advance!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?