Kripto Para Borsaları

Son 24 saat içerisindeki işlem hacmine göre Dünya’daki en popüler 100 kripto para borsası listelenmiştir. Kripto para borsaları tablomuzda bu şirketlerin isim ve logosunun yanısıra son 24 saatteki BTC ve TL türünden işlem hacimleri ile kurulu oldukları ülke ve kuruluş yıllarını da bulabilirsiniz.

Dünya’daki en popüler kripto para borsası Binance‘dir. Türkiye’ye de hizmet veren Binance’i Hoobi Global, LBank, Hobi Global ve Coinbase gibi diğer ünlü kripto para borsaları izlemektedir. Özellikle Amerika’da popüler olan Coinbase, Kraken ve Bitfinex gibi markalar, Binance’in Asya hacmi ile rekabet etmekte zorlanmaktadırlar.

Türkiye’nin en büyük iki kripto para alım ve satım platfomu olan BtcTurk ve Paribu da listemizde yer almaktadır. Dünya’nın en büyük 100 kripto para borsası arasında yer ala şirketlerimiz alttaki tabloda anlık işlem hacimlerine göre sıralanmakta ve genellikle tablonun ikinci yarısında kendilerine yer bulmaktadır. Türkiye’den ayrıca Sistemcoin ve Vebitcoin de zaman zaman ilk 100 arasında yer almaktadır.

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuş
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?