En Çok Kazandıran Kripto Paralar (Son 24 Saat)

Son 24 saat içerisinden en çok kazandıran kripto paraları tablomuzda bulabilirsiniz. En çok kazandıran kripto paraların artış ve fiyatları. Bu liste 24 saat öncesinde bu kripto paraları almış ve son 24 saat içerisinde bu sayede kazanç elde etmiş olunduğu kabulu ile hazırlanmıştır. Son 24 saat içerisinde değeri en çok yükselen kripto paralar yer almaktadır.

İlgili kripto paranın ismine tıklayarak detaylı analiz sayfamıza ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda kazandıran kripto paraların fiyat grafikleri ve geçmişe dönük günlük fiyat bilgileri de yer almaktadır. Tabloda ise kripto paraların isim ve logolarının yanısıra TL cinsinden anlık fiyatlarını ve son 24 saat içerisinde yüzde kaç arttığı bilgisini bulabilirsiniz.

İsimFiyatDeğişim (24s)

Uyarı: En çok kazandıran kripto paralar tablosu son 24 saat içerisindeki verilere göre hazırlanmıştır. Bundan sonraki 24 saat içerisinde bu tip bir kazanç oluşturmaları anlamına gelmez. Kripto paralar oldukça riskli yatırım araçlarıdır ve paranızın tamamına yakınını kaybedebilirsiniz. Yatırım yapmadan önce tüm kripto paralar ile ilgili detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz ve doğruluğu garanti edilemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?