Yasal Uyarı

Kripto Ekranı, Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paralar ile ilgili en doğru fiyat bilgisi ve haberleri sunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur. Kripto Ekranı sadece bilgi verme amaçlı olup verilen bilgilerin güvenilirliği kripto paralar gibi değişken bir piyasada garanti edilmemektedir. Sitemizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi amacı da taşımamaktadır.

Kripto Ekranı internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak lisanslı olarak kullanılan özel bir besleme kaynak ile hazırlanmıştır. Bu verilerin doğruluğu kesin değildir ve garanti edilmemektedir.

Kripto Ekranı’nda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir.

Online platformlarda yer alan tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?